Kotłownie opalane drewnem

Zastosowanie:

Kotłownie opalane drewnem to przy obecnych cenach poszczególnych paliw, najatrakcyjniejsza cenowo oferta indywidualnego źródła ciepła. Rozwiązanie wymaga wprawdzie pewnego zaangażowania przy obsłudze, jednak rekompensowane jest ono w ekonomicznym aspekcie pracy. Dzięki częściowej automatyce dbać należy praktycznie tylko o uzupełnianie paliwa w komorze spalania.

 

Zakres:

Kompletne, podstawowe wyposażenie kotłowni opalanej drewnem stanowi kocioł, podgrzewacz ciepłej wody użytkowej oraz osprzęt w postaci pomp, armatury etc. Konieczna jest także instalacja odprowadzenia spalin. Do pomieszczenia kotłowni niezbędne jest doprowadzenie instalacji wodociągowej. Należy pamiętać o wygospodarowaniu przestrzeni na składowanie drewna.

 

Technologia:

Zalecanymi i sprawdzonymi przez nas kotłami są urządzenia polskich producentów charakteryzujące się bardzo korzystną relacją ceny urządzenia do jego jakości. Przy pawidłowym wyregulowaniu oraz serwisowaniu, urządzenia te potrafią służyć przez długie lata, zachowując swoją efektywność i relatywnie wysoką niezawodność. W ofercie posiadamy również kotły zachodnich producentów, z bogatszą automatyką i jakością potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami. Oferujemy pomoc przy wyborze urządzeń na bazie doświedczenia zdobytego w ciągu ostatnich piętnastu lat przy montażu przeszło czterdziestu takich kotłowni.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem kotłowni opalanej drewnem >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki