Kotłownie olejowe

Zastosowanie:

Kotły zasilane olejem opałowym to rozwiązanie dla ludzi ceniących przede wszystkim komfort i jakość. W pełni zautomatyzowany proces spalania zapewnia niemal bezobsługowe funkcjonowanie kotłowni. Pamiętać należy jedynie o zatankowaniu zbiorników i corocznym serwisie kotła. Olej opałowy to bardzo czyste paliwo zarówno w kwestii użytkowania, jak i emisji spalin do środowiska. Brak konieczności uzupełniania zasobnika paliwa oraz niezwykle przyjazny sposób zarządzania systemem to idealna opcja dla użytkowników, dla których istotny jest przede wszystkim efekt działania źródła ciepła przy minimalnym zaangażowaniu w jego obsługę.

 

Zakres:

Kompletne, podstawowe wyposażenie kotłowni olejowej stanowi kocioł, podgrzewacz ciepłej wody użytkowej, zbiornik paliwa (tankowany 2-3 razy rocznie) oraz osprzęt w postaci pomp, armatury etc. Do pomieszczenia kotłowni niezbędne jest doprowadzenie instalacji wodociągowej. Konieczna jest także instalacja odprowadzenia spalin.

 

Technologia:

Rekomendowanymi przez nas kotłami są urządzenia firmy Vaillant. Niemiecką jakość sprawdziliśmy w przeszło stu kotłowniach zamontowanych na przestrzeni ostatnich piętnastu lat. Jako autoryzowany dealer jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej konkurencyjne ceny w regionie oraz zapewnić pełne wsparcie techniczne oraz serwis w okresie gwarancji, jak i przez długie, kolejne lata. Ta sprawdzona i wciąż modernizowana przez producenta technologia zapewnia niezwykle wysoką bezawaryjność i pewność prawidłowgo działania.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem kotłowni olejowej >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki