Kotłownie gazowe

Zastosowanie:

W poszukiwaniu optymalnego rozwiązania pomiędzy wygodą obsługi, a oszczędnością warto rozważyć kotłownię gazową. Wszystkie zalety kotłowni olejowej przy znacznie niższych kosztach paliwa to alternatywa warta rozpatrzenia. Gaz to najczystszy z tradycyjnych nośników energii, dodatkowo niewymagający składowania na obszarach objętych siecią gazowniczą.

 

Zakres:

Kompletne, podstawowe wyposażenie kotłowni gazowej stanowi kocioł, podgrzewacz ciepłej wody użytkowej oraz osprzęt w postaci pomp, armatury etc. Konieczna jest także instalacja odprowadzenia spalin. Do pomieszczenia kotłowni niezbędne jest doprowadzenie instalacji wodociągowej, oraz przyłącza sieci gazowniczej. Jeśli sieć nie jest poprowadzona w pobliżu działki, to należy pamiętać o wygospadorawaniu na jej terenie przestrzeni na naziemny lub podziemny zbiornik.

 

Technologia:

Rekomendowanymi przez nas kotłami są urządzenia firmy Vaillant. Jako autoryzowany dealer jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej konkurencyjne ceny w regionie oraz zapewnić pełne wsparcie techniczne oraz serwis w okresie gwarancji, jak i przez długie, kolejne lata. Rodowód firmy zaczyna się właśnie od tego segmentu urządzeń. Ta sprawdzona i wciąż modernizowana przez producenta technologia zapewnia niezwykle wysoką bezawaryjność i pewność prawidłowgo działania.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem kotłowni gazowej >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki