Podlewanie zieleni

Zastosowanie:

Instalacja podlewnia zieleni to w wielu aspektach tradycyjna zewnętrzna instalacja wodociągowa. Istota tkwi w odpowiednim jej rozplanowaniu, tak by jej ujęcia pokryway obszar zapotrzewnia ogrodu na wodę. Kluczowe jest tu również wykorzystanie źródła wody. Podlewanie zieleni często sprzężone jest ze zbiornikami retencyjnymi wody deszczowej, dzięki czemu pokłady odpowiedniej jakości wody są dostępne w dowolnym momencie, a jednocześnie całkowicie darmowe.

 

Zakres:

Instalacja podlewania zieleni to układ przewodów wraz z ujęciami wody do podłączenia elastycznego węża ogrodowego, zasilanych agregatem pompowym. Niezbędne jest ponadto agregat pompowy, zawory balansujące, odcinające i inna armatura zapewniająca prawidłową i bezpieczną pracę instalacji. W zależności od koncepcji potrzebny może być również zbiornik retencyjny.

 

Technologia:

Instalacja rozprowadzenia wody wykonywana jest przeważnie z rur stalowych. Elementy retencyjno-kanalizacyjne to wyroby wytworzone przede wszystkim z PCV. Oferujemy jedynie wyroby sprawdzonych przez nas, na przestrzeni lat producentów o bardzi korzystnej relacji jakości do ceny.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji podlewania zieleni >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki