Kanalizacja

Zastosowanie:

Wszędzie gdzie występuję instalacja wodociągowa, niezbędna jest też kanalizacja sanitarna. Ścieki gospodarczo-bytowe muszą być usunięte do kanalizacji miejskiej lub przydomowej oczyszczalni. Czasami istnieje konieczność wyposażenia budynku w kanalizację deszczową. Ten segment ścieków można zagospodarować na wiele pożytecznych i ekologicznych sposobów, ale najpierw trzeba go również odprowadzić.

 

Zakres:

Kanalizacja sanitarna i deszczowa to przede wszystkim układ odpowiednio ułożonych przewodów od zlewów, misek ustępowych etc. aż do punktu rozbioru. W zależności od potrzeb i uwarunkowań czasami niezbędny jest agregat podrzutu ścieków, separator, osadnik etc.

 

Technologia:

Najczęściej stosowaną technologią są rury z PCV jako tworzywo lekkie, wytrzymałe, łatwe w montażu, a przez to też atrakcyjne cenowo. Tam gdzie niemożliwe jest zastosowanie rur z tworzywa sztucznego, proponujemy nowoczesną technologię przewodów żeliwnych łączonych metodą zaciskową. Nasze bogate doświadczenie w kwestii wykonawstwa instalacji grzewczych gwarantuje państwu zastosowanie materiałów sprawdzonych przez nas producentów o optymalnym stosunku cen do jakości.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem kanalizacji >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki