Instalacja wody użytkowej

Zastosowanie:

Współczesne budownictwo jest nierozłącznie związane z instalacjami wodociągowymi. Przeznaczenie budynku lub lokalu decyduje o ich kształcie, ilości i rodzaju punktów czerpalnych. Współczesna technologia pozwala na przygotowanie wody o wymaganych parametrach, jakości i składzie fizykochemicznym - od najprostszego podgrzania w budownictwie jednorodzinnym po uzdatnianie, filtrację i regulację mikrobiologiczną niezbędne w procesach technologicznych.

 

Zakres:

Instalację tworzą zaizolowoane podejścia do punktów czerpalnych i rozdzielacze w niektórych modelach rozprowadzeń. Niezbędne są ponadto zawory balansujące, odcinające i inna armatura zapewniająca prawidłową i bezpieczną pracę instalacji. W zależności od potrzeb, w indywidualnych przypadkach konieczna jest dodatkowa aparatura do wspomnianego uzdatniania wody.

 

Technologia:

Wykonanie całości instalacji proponujemy ze zgrzewanych rur polipropylenowych. Alternatywą są znakomitej jakości przewody ze stali nierdzewnej łączone nowoczesną motodą zaciskania kształtek. Nasze bogate doświadczenie w kwestii wykonawstwa instalacji grzewczych gwarantuje państwu zastosowanie materiałów sprawdzonych przez nas producentów o optymalnym stosunku cen do jakości.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji wody użytkowej >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki