Centralne ogrzewanie podłogowe

Zastosowanie:

Dodatkowy system centralnego ogrzewania, stanowiący nie tyle alternatywę dla grzejników, co znakomicie się z nimi uzupełniający. Ogrzewanie płaszczyznowe przejmuje na siebie znaczącą część zapotrzebowania budynku na ciepło, a co za tym idzie prowadzi do zmniejszenia rozmiarów grzejników. Podłogówka wpływa ponadto bardzo korzystnie na rozkład temperatury w pomieszczeniu, zapewniając również komfort cieplny w pomieszczeniach z ceramiczną lub kamienną posadzką. Ogrzewanie podłogowe ma zastosowanie przede wszystkim w budownictwie jednorodzinnym.

 

Zakres:

W skład instalacji wchodzą pętle ogrzewania płaszczyznowego, rozdzielacze oraz przewody nośne. Niezbędne są ponadto zawory balansujące, odcinające i inna armatura zapewniająca prawidłową i bezpieczną pracę instalacji.

 

Technologia:

W przypadku elementów grzewczych zintegrowanych z posadzką i wykończonych nierzadko szlachetnymi materiałami nie ma miejsca na najmniejszy błąd, dlatego obiegi ogrzewania podłogowego wykonujemy tylko z najwyższej jakości rur polietylenowych. Nasze bogate doświadczenie w kwestii wykonawstwa instalacji grzewczych gwarantuje państwu zastosowanie materiałów sprawdzonych przez nas producentów o optymalnym stosunku cen do jakości.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji ogrzewania podłogowego >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki