Centralne ogrzewanie grzejnikowe

Zastosowanie:

Najbardziej tradycyjna i niezawodna metoda centralnego ogrzewania w budynkach jedno- i wielorodzinnych. Znajdują zastosowanie również w obiektach handlowo-usługowych oraz użyteczności publicznej. Dostępna na rynku szeroka gama typów i modeli pozwala na znalezienie produktu funkcjonalnego i estetycznego w zależności od indywidualnych potrzeb i gustu.

 

Zakres:

W skład instalacji wchodzą grzejniki wybranego typu wraz z podejściami, rozdzielacze (w niektórych modelach rozprowadzeń) oraz przewody nośne. Niezbędne są ponadto zawory balansujące, odcinające i inna armatura zapewniająca prawidłową i bezpieczną pracę instalacji.

 

Technologia:

W przypadku instalacji centralnego ogrzewania nie ma jedynego słusznego rozwiązania technologicznego. Za każdym razem brane są przez nas pod uwagę różne czynniki. Oprócz najczęściej wybieranych przez klientów stalowych grzejników panelowych, zdarzają się aluminiowe (żeberkowe) oraz nieco bardziej egzotyczne technologie od grzejników kanałowych po klimakonwektory. Najpopularniejszymi modelami instalacji są rozprowadzenie trójnikowe wykonane w miedzi oraz rozdzielaczowe z podejściami do grzejników z rur PEX. Nasze bogate doświadczenie w kwestii wykonawstwa instalacji grzewczych gwarantuje państwu zastosowanie materiałów sprawdzonych przez nas producentów o optymalnym stosunku cen do jakości.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji centralnego ogrzewania >> Dane teleadresowe .

 

 
Copyright © PPHU HYDROTERM, ul. Wojska Polskiego 30A, 16-400 Suwałki